Co ciekawego w październiku?

4.10 (poniedziałek) - wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego dla dzieci z grupy II,

5.10 (wtorek) - spektakl teatralny "Czarodziejski miód" dla wszystkich dzieci

6.10 (środa) - wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego dla dzieci z grupy III i IV,

8.10 (piątek) - zajęcia przyrodnicze z cyklu "Wesoły Uniwersytet" dla wszystkich dzieci

Harmonogram imprez kulturalnych

W  roku szkolnym 2021/2022 zaprosimy dzieci na:

Wyjścia poza przedszkole -  lekcje biblioteczne, ekologiczne, zajęcia szkolne, wyjścia do muzeum, kina, teatru.

Wycieczki autokarowe za miasto

oraz spektakle teatralne  (w formie teatru lalek),

i

uroczystości przedszkolne (realizowane w nowej formie ustalonej wraz z dziećmi).

Wszystkie wyjścia, imprezy i uroczystości przedszkolne będą organizowane zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego i wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej.