Co ciekawego w październiku?

4.10 (poniedziałek) - wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego dla dzieci z grupy II,

5.10 (wtorek) - spektakl teatralny "Czarodziejski miód" dla wszystkich dzieci

6.10 (środa) - wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego dla dzieci z grupy III i IV,

8.10 (piątek) - zajęcia przyrodnicze z cyklu "Wesoły Uniwersytet" dla wszystkich dzieci

1% podatku

Szanowni Państwo

bardzo, Państwu dziękujemy  za przekazanie 1% podatku za rok 2019 na rzecz Przedszkola.

Dzięki Państwa hojności, za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi młodym”, na konto  przedszkola wpłynęło 5573 złote 79 groszy.

Środki te zostaną przeznaczone na zakup szafek do dwóch szatni dziecięcych,

Przed nami rozliczenie podatkowe za rok 2020. Zachęceni sukcesem roku ubiegłego, bardzo prosimy Państwa o ponowne wsparcie przedszkola 1%.

W zakładce LINKI znajdą Państwo odnśnik do strony z programem ułatwiającym rozliczenie PIT oraz z Numerem KRS